Η Εθνική μας ομάδα διαφήμισε το ελληνικό, αλλά και το γυναικείο μπάσκετ. Έκανε επίδειξη αυταπάρνησης και ομαδικότητας, δίνοντας το καλύτερο παράδειγμα. Ο Κώστας Κεραμιδάς και οι συνεργάτες του έκαναν εξαιρετική δουλειά και τους αξίζουν συγχαρητήρια, για την αξιοθαύμαστη εικόνα, αλλά και την πρωτοφανή αυτή επιτυχία. Το σημαντικότερο, ωστόσο, είναι ότι με την πορεία τους στο Ευρωμπάσκετ της Τσεχίας έκαναν πολλούς Έλληνες φιλάθλους να καθηλωθούν μπρος στους τηλεοπτικούς δέκτες, βάζοντας το μπάσκετ γυναικών στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος.
Συγχαρητήρια σε όλους!
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών