Την ευκαιρία να δουν δια ζώσης το Μουσείο του Μπάσκετ της ΧΑΝΘ και τα εκθέματα που ταξιδεύουν πολλά χρόνια πίσω κάθε επισκέπτη είχαν ο πρόεδρος του ΣΕΠΚ, Παναγιώτης Γιαννάκης, ο Γενικός Γραμματέας, Θόδωρος Μπολάτογλου και τα μέλη, Γιάννης Χρυσανθόπουλος και Γιάννης Κτιστάκης. Άπαντες ευχαριστήθηκαν με τα όσα είδαν, ενώ την ξενάγηση τους στο πρώτο και μοναδικό μέχρι σήμερα Μουσείο του Μπάσκετ στην Ελλάδα ανέλαβε ο Γιωργής Μπουσβάρος.
"Τα κανάλια Novasports είναι χορηγοί επικοινωνίας του Διεθνούς Σεμιναρίου Καλαθοσφαίρισης που οργανώνει ο ΣΕΠΚ -Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης".
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών