Ο έμπειρος τεχνικός δημιούργησε ένα αξιοζήλευτο σύνολο, ανέδειξε για ακόμη μία σεζόν πολλούς νέους παίκτες και έδειξε πως η σκληρή δουλειά δεν μπορεί παρά να ανταμειφθεί. Ομοίως, οι συνεργάτες του αποτέλεσαν την κατάλληλη υποστήριξη στο σπουδαίο έργο που παρήγαγε συνολικά το Λαύριο.
Ο ΣΕΠΚ είναι περήφανος για τη διάκριση του μέλους του, με τον Χρήστο Σερέλη να αποδεικνύει σε όλη τη διάρκεια της προπονητικής διαδρομής του πως είναι σπουδαίος επαγγελματίας, αλλά και άνθρωπος.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών