Μία επιτυχία που έχει ελληνική υπογραφή, αφού το έργο του Δημήτρη Πρίφτη, του Θωμά Νίκου, του Βασίλη Σίμτσακ και του Χάρη Γλάρου αποτυπώθηκε στις εξαιρετικές εμφανίσεις της ρωσικής ομάδας και την επίτευξη του μεγάλου στόχου.
Η ελληνική παροικία του Καζάν έχει επιβεβαιώσει πολλάκις τα τελευταία χρόνια την αξία της σκληρής δουλειάς, της άριστης κατάρτισης και της άψογης προετοιμασίας. Γι αυτό κιόλας, ο Δημήτρης Πρίφτης και οι συνεργάτες του κρατούν ψηλά τη σημαία της ελληνικής προπονητικής σχολής.
Ο ΣΕΠΚ συγχαίρει άπαντες για το φετινό ταξίδι στο EuroCup και την επίτευξη του στόχου, με την πρόκριση στην EuroLeague της επόμενης σεζόν.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών