Ο Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης θέλει να συγχαρεί τον Δημήτρη Πρίφτη, τον Θωμά Νίκου, τον Βασίλη Σίμτσακ και τον Χάρη Γλάρο για τη μεγάλη επιτυχία της ομάδας τους και να τους ευχηθεί καλή επιτυχία στους τελικούς του EuroCup με αντίπαλο τη Μονακό.
Η ελληνική προπονητική σχολή συνεχίζει να διαπρέπει στο εξωτερικό, δείχνοντας πως το επίπεδο των Ελλήνων προπονητών είναι υψηλότατο σε πανευρωπαϊκό επίπεδο.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών