Οι ομιλητές της συγκέντρωσης θα είναι: ο coach Μπουσβάρος Δημήτρης και ο coach Ρούλης Αλμπάνης, με θέμα τα τοπικά πρωταθλήματα καθώς και τα πρωταθλήματα των παίδων και των εφήβων.
Επίσης ο coach Γιάννης Τσιρογιάννης θα μιλήσει για τις εμπειρίες του στα πρωταθλήματα του εξωτερικού όπου εργάζεται τα τελευταία 6 χρόνια.
Η παρουσία όλων κρίνεται απαραίτητη σε μια συγκέντρωση που έχει γίνει θεσμός για τους προπονητές της Βόρειας Ελλάδας. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε τις ώρες γραφείου στην Θεσσαλονίκη (Δευτέρα 16:00-20:00, Τρίτη – Παρασκευή 10:00-14:00) στο τηλ. 2310489244 και στο email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών