Ο Αντώνης Βατίστας υπήρξε μέλος του Συνδέσμου Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης για περισσότερα από 20 χρόνια, ασκώντας την προπονητική σε Φοίνικα Αγίας Σοφίας (γυναικείο τμήμα), Πειραϊκό (γυναικείο τμήμα), Φοίνικα Πειραιά, Εθνικό, Ερμή Περάματος (γυναικείο τμήμα), Φοίνικα Αγίας Σοφίας, Πορφύρα, Π. Φάληρο (γυναικείο τμήμα), Αστέρα Αγίου Δημητρίου (γυναικείο τμήμα).
Το τελευταίο «αντίο» στον Αντώνη Βατίστα θα πουν φίλοι, συγγενείς και συνάδερφοι σήμερα (27/7) στις 14.00 στο Γ΄ νεκροταφείο Νικαίας
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών