Μεταξύ των δύο ομιλιών ο Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών δια του προέδρου του, Παναγιώτη Γιαννάκη, τίμησε τον Περιφερειακό Σύμβουλο Αθλητισμού στην Περιφέρεια Αττικής, Σπύρο Πάντζα, τον Δήμαρχο Αγίας Παρασκευής, Γιάννη Σταθόπουλο, τον πρόεδρο του ΓΣ Αγίας Παρασκευής, Γιώργο Καράμπελα, τον πρόεδρο της ΚΑΠ, Γιώργος Οικονόμου και τον Αντιπρόεδρο του ΠΑΟΔΑΠ, Αριστοτέλη Σεργιαδάκη για τη σημαντική συμβολή τους στην επιτυχή διοργάνωση του Σεμιναρίου.
Η αυλαία ενός εξαιρετικού Σεμιναρίου έπεσε με τον Μάνο Μανουσέλη να δείχνει πολλές ασκήσεις και να «χτίζει» κομμάτι κομμάτι την άμυνα στην αδύνατη πλευρά! Ο Έλληνας τεχνικός ως συνήθως έδωσε μεγάλη έμφαση στη λεπτομέρεια και έβαλε... δύσκολα στην ομάδα επίδειξης που στάθηκε στο ύψος της!
Δείτε στιγμές από την τελευταία ημέρα του Σεμιναρίου
* Με τον coach Ganon Baker μπορείτε να επικοινωνείτε για ερωτήσεις κι οτιδήποτε άλλο, είτε μέσα από την ιστοσελίδα του ganonbakerbasketball.com είτε μέσα από το προσωπικό του email ganon@ ganonbakerbasketball.com
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών