Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε η πρώτη ημέρα του Τοπικού Σεμιναρίου του Αγρινίου με τους Βασίλη Φραγκιά, Βασίλη Μπρατσιάκο και Γιώργο Μπιτζάνη να επιβεβαιώνουν στο έπακρο τις προσδοκίες με τις ομιλίες που πραγματοποίησαν.
Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε η πρώτη ημέρα του Τοπικού Σεμιναρίου του Αγρινίου με τους Βασίλη Φραγκιά, Βασίλη Μπρατσιάκο και Γιώργο Μπιτζάνη να επιβεβαιώνουν στο έπακρο τις προσδοκίες με τις ομιλίες που πραγματοποίησαν.
Το αυριανό πρόγραμμα
10:00 Μπρατσιάκος: Spacing 11:30 Μπιτζάνης: Το κτίσιμο της άμυνας ΜΤΜ 13:00 Φραγκιάς: Επίθεση vs MTM