Το προσεχές διήμερο (20-21/4) ο Σύνδεσμο Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης θα διοργανώσει στο Κλειστό Γυμναστήριο του ξενοδοχείου «Μοντάνα» στο Καρπενήσι, Τοπικό Σεμινάριο με τη συμμετοχή των Νίκου Αποστολίδη, Θανάση Παπαχατζή και Χρήστου Μαρμαρινού. Όπως σε όλα τα Σεμινάρια του Συνδέσμου η είσοδος θα είναι ελεύθερη για τους ενδιαφερόμενους.
Το προσεχές διήμερο (20-21/4) ο Σύνδεσμο Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης θα διοργανώσει στο Κλειστό Γυμναστήριο του ξενοδοχείου «Μοντάνα» στο Καρπενήσι, Τοπικό Σεμινάριο με τη συμμετοχή των Νίκου Αποστολίδη, Θανάση Παπαχατζή και Χρήστου Μαρμαρινού. Όπως σε όλα τα Σεμινάρια του Συνδέσμου η είσοδος θα είναι ελεύθερη για τους ενδιαφερόμενους.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του διημέρου έχει ως εξής: Παρασκευή, 20/04/2018
16:00-17:15 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ → Η ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΝΤΡΙΜΠΛΑΣ 17:30-18:45 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ→ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΜΥΝΑ 19:00-20:15 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ → ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΣΟΥΤ - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ