Η ατυχία χτύπησε με τη χειρότερη της μορφή τον 18χρονο Βασίλη Γεώργαρο, αθλητή του Αίολου/Ταύρου που άφησε την τελευταία του πνοή σε αγώνα μπάσκετ του πρωταθλήματος της Α' ΕΣΚΑ Ανδρών. Ο κόσμος του μπάσκετ συγκλονισμένος θρηνεί το χαμό του και ο ΣΕΠΚ επιθυμεί να εκφράσει θερμά συλλυπητήρια και να προσθέσει μόνο να είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών