Από την πρώτη επαφή που είχε ο Σύνδεσμος με τους ανθρώπους του Πανελληνίου ως και την τελευταία μέρα του Σεμιναρίου η συνεργασία ήταν άψογη, ενώ όλοι στον ΣΕΠΚ αντιληφθήκαμε την μπασκετική παιδεία που διέπει το συγκεκριμένο σωματείο. Ένα μεγάλο «ευχαριστώ» στον διευθυντή του Πανελληνίου κ. Μίχα, στον γενικό διευθυντή της ΚΑΕ Ιάκωβο Φιλιππούση καθώς και στους εργαζόμενους του κλειστού γυμναστηρίου του Πανελληνίου, οι οποίοι ήταν πάντοτε πρόθυμοι και έτοιμοι να βοηθήσουν.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών