Συνέδεσε το όνομα του και την παρουσία του με το μπάσκετ των νοτίων προαστίων. Ίδρυσε τον Ερμή και από τα χέρια του πέρασαν εκατοντάδες παίκτες, που εξέφρασαν με ιδιαίτερο τρόπο τη θλίψη τους για το χαμό του, μέσα από τα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης.
Ο Σπύρος Γιαννακόπουλος νικήθηκε από τον επάρατη νόσο, η οποία τον υποχρεώσε να αποχωρήσει πέρσι στα μέσα της χρονιάς από τον πάγκο του αγαπημένου του Ερμή. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών