Βασικός εισηγητής της συγκέντρωσης θα είναι ο διεθνής αθλητής κ. Λάζαρος Παπαδόπουλος και το θέμα που θα αναλυθεί θα είναι η «Ατομική προπόνηση ψηλών παικτών».
Η συγκέντρωση θα έχει πρακτικό μέρος (Μίκρας 1 στις 19:00) και αμέσως μετά θα ακολουθήσει συζήτηση στην αίθουσα εκδηλώσεων της Μίκρας.
Η παρουσία όλων κρίνεται απαραίτητη σε μια συγκέντρωση που έχει γίνει θεσμός για τους προπονητές της Βόρειας Ελλάδας. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε τις ώρες γραφείου στην Θεσσαλονίκη (Δευτέρα 16:00-20:00, Τρίτη – Παρασκευή 10:00-14:00) στο τηλ. 2310489244 και στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών