Ο Γενικός Γραμματέας του ΣΕΠΚ κ. Παρασκευάς Μουρατίδης καλωσόρισε τον προπονητή του ΑΡΗ και όλους τους παρευρισκόμενους και έδωσε τον λόγο στον coachΠρίφτη. Ο προπονητής του ΑΡΗ στην ομιλία του ανέπτυξε διεξοδικά το επιθετικό transitionκαι κυρίως το motiongame, αναφέροντας τις πολλές επιλογές του παιχνιδιού. Έδειξε πολλές ασκήσεις για την ανάπτυξη του συγκεκριμένου παιχνιδιού και αναφέρθηκε στις λεπτομέρειες για την κάθε περίπτωση.
Ο Αντιπρόεδρος και ο Γ. Γραμματέας του ΣΕΠΚ αφού ευχαρίστησαν τον coachγια τις πολύτιμες πληροφορίες του, ενημέρωσαν τους παρευρισκόμενους για την ημερομηνία της επόμενης συγκέντρωσης που θα γίνει στις 9 Μαρτίου.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών