Ο coachΜέξας στην ομιλία του ανέπτυξε διεξοδικά την αμυντική φιλοσοφία της ομάδας του, αναφέροντας πολλά παραδείγματα από την περσινή αλλά και την φετινή αγωνιστική περίοδο. Αναφέρθηκε με πολλές λεπτομέρειες στην αντιμετώπιση του pick ‘n’ roll αλλά και γενικά στην φιλοσοφία του σε σχέση με ολόκληρο το αμυντικό κομμάτι.
Ο Γενικός Γραμματέας του ΣΕΠΚ κ. Παρασκευάς Μουρατίδης αφού ευχαρίστησε τον coachγια τις πολύτιμες πληροφορίες του, ενημέρωσε τους παρευρισκόμενους για την ημερομηνία της εκδήλωσης της κοπής της πίτας του Συνδέσμου καθώς και για τις βραβεύσεις των προπονητών.
Η μηνιαία συγκέντρωση έληξε και το νέο ραντεβού δόθηκε για την κοπή της πίτας και τις βραβεύσεις στο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ PALACEτην Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2015 και ώρα 20:00. Η επόμενη συγκέντρωση των προπονητών θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 9/2/2015 στα γραφεία του ΣΕΠΚ.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών