Αξίζουν τα εύσημα στον ομοσπονδιακό τεχνικό Ηλία Παπαθεοδώρου, αλλά και στο υπόλοιπο τεχνικό τιμ, τους παίκτες και σύσσωμη την ομάδα, που σημείωσε μια σημαντική επιτυχία.
Παράλληλα ο ΣΕΠΚ εύχεται καλή επιτυχία στην ομάδα μας στα υπόλοιπα παιχνίδια του τουρνουά, στα οποία το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα θα παλέψει για το μετάλλιο, ώστε να γράψει μια ακόμη λαμπρή σελίδα στο βιβλίο της ιστορίας του ελληνικού μπάσκετ.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών