Την αρχή θα κάνει ο Τσιμπής Ι. που θα αναλύσει στις 24/05 και ώρα 16.30 "Μεθοδολογία του σουτ & Jump shoot", ενώ στη συνέχεια (18:30) ο Τούφας Ν. θα πάρει τη σκυτάλη μιλώντας για "Ασκήσεις για τα βασικά του Μπάσκετ" και θα ολοκληρωθεί η πρώτη μέρα με τον Φλεβαράκη Κ. (19:30) με θέμα "Αμυντικές συνεργασίες 3 παικτών".
Πιο αναλυτικά μπορείτε να δείτε πληροφορίες σχετικά με το Τοπικό Σεμινάριο ΕΔΩ.
Ο Σ.Ε.Π.Κ. καλεί όλα τα μέλη του να δώσουν δυναμικό παρών.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών