Η Γ.Σ. του Συνδέσμου και οι ως άνω αρχαιρεσίες θα διεξαχθούν όταν τροποποιηθούν τα ως άνω μέτρα και εκλείψουν οι εξ αυτών προερχόμενοι λόγοι ανωτέρας βίας που δεν επιτρέπουν την πραγματοποίησή τους.
Έως την εκλογή νέου αντιπροσωπευτικού οργάνου του ΣΕΠΚ , το έως σήμερα Δ.Σ. του ΣΕΠΚ θα εξακολουθήσει τη λειτουργία του σύμφωνα με το άρθρο 10 του καταστατικού του ΣΕΠΚ.
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Παναγιώτης Γιαννάκης
Ο ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Παρασκευάς Μουρατίδης
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών