Ο έμπειρος τεχνικός είναι ο τρίτος που θα μιλήσει στη σειρά διαδικτυακών σεμιναρίων του ΣΕΠΚ εν μέσω της καραντίνας λόγω του κορονοϊού. Προηγήθηκαν οι ομιλίες του Γιάννη Σφαιρόπουλου και του Δημήτρη Ιτούδη.
Η παρακολούθηση του διαδικτυακού σεμιναρίου θα είναι ελεύθερη σε όλα τα μέλη και τα μη μέλη του Συνδέσμου, που θα έχουν την ευκαιρία να τον ακούσουν, καθώς και να υποβάλλουν τις ερωτήσεις τους μέσα από τα σχόλια του Facebook.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών