Την ευκαιρία να παρακολουθήσουν από κοντά εξαιρετικά ενδιαφέρουσες ομιλίες από τους Βασίλη Φραγκιά, Βασίλη Μπρατσιάκο και Γιώργο Μπιτζάνη θα έχουν όσοι βρεθούν σήμερα και αύριο (4 - 5 Μαΐου) στο «ΔΑΚ Αγρινίου». Το Τοπικό Σεμινάριο θα αποτελέσει μία εξαιρετική ευκαιρία για τους τεχνικούς της ευρύτερης περιοχής να διευρύνουν τις γνώσεις τους και τους προπονητικούς τους ορίζοντες. Όπως σε όλα τα Σεμινάρια του Συνδέσμου η είσοδος θα είναι ελεύθερη για τους ενδιαφερόμενους.
Παρασκευή, 04/05/2018
16:00 Μπιτζάνης: Ατομική επίθεση - εφαρμοσμένες ασκήσεις
17:30 Φραγκιάς: Ατομική άμυνα - εφαρμοσμένες ασκήσεις
19:00 Μπρατσιάκος: Προπόνηση περιφερειακών μέσα από την ομαδική τακτική
Σάββατο, 05/05/2018
10:00 Μπρατσιάκος: Spacing
11:30 Μπιτζάνης: Το κτίσιμο της άμυνας ΜΤΜ
13:00 Φραγκιάς: Επίθεση vs MTM
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών