Τα Σεμινάριο θα ξεκινήσει σήμερα (9/2) το απόγευμα στις 16.00 με τον Γιώργο Καλαφατάκη να αναλύει την «επίθεση εναντίον ζώνης». Στις 17.30 η σκυτάλη θα περάσει στον Λάζαρο Παπαδόπουλο που θα μιλήσει για την «ατομική προπόνηση», ενώ η αυλαία της πρώτη ημέρας θα πέσει στις 18:50 με τους Γιάννη Ελευθεριάδη και Κώστα Ντούβα να εξηγούν την «οργάνωση αμυντικής ομαδικής τακτικής μετά από scouting».
Αύριο (10/2) η τελευταία ημέρα του Τοπικού Σεμιναρίου θα ανοίξει στις 09.00 με τον Νίκο Βουρνά να αναλύει την «αντιμετώπιση side PNR», ενώ στη συνέχεια ο Λάζαρος Παπαδόπουλος στις 10.30 και μοιραστεί τα μυστικά του σχετικά με τις «επιθετικές συνεργασίες PF/C». Ο Ηλίας Παπαθεοδώρου στις 11.50 με την ομιλία του για τις «Ειδικές επιθετικές καταστάσεις» θα ρίξει τους τίτλους τέλους στο πρώτο Σεμινάριο του ΣΕΠΚ για το 2018.
Αξίζει να σημειωθεί ότι η είσοδος είναι ελεύθερη
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών