Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα κατάφερε να πανηγυρίσει το ασημένιο μετάλλιο στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας που έγινε στο Σαράγεβο κι απέδειξε ότι η Ελλάδα αξίζει να βρίσκεται στην αφρόκρεμα του ευρωπαϊκού μπάσκετ.
Ο Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης θέλει να αποδώσει τα εύσημα στον προπονητή, στις παίκτριες και σε όλα τα μέλη της ομάδας για αυτή την επιτυχία, κάνοντας παράλληλα την ευχή αυτή η άνοδος να αποτελέσει την απαρχή για ακόμα μεγαλύτερες επιτυχίες στην κορυφή του ευρωπαϊκού γυναικείου μπάσκετ.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών