Οι εγγραφές για το Σεμινάριο θα ξεκινήσουν από τις 12:00 το μεσημέρι, ενώ στις 14:00 θα γίνει η καθιερωμένη Γενική Συνέλευση του ΣΕΠΚ κι ο απολογισμός του Διοικητικού Συμβουλίου που όλα τα μέλη θα πρέπει να δώσουν το παρών.
Η έναρξη του Σεμιναρίου θα πραγματοποιηθεί στις 15:30 με τον Μάνο Μανουσέλη να αναλύει για μία ώρα την "βελτίωση ατομικών επιθετικών χαρακτηριστικών".
Από τις 16:45 έως τις 17:45 ο Ηλίας Παπαθεοδώρου θα αναλάβει να μοιραστεί τα μυστικά της "βελτίωσης της ατομικής άμυνας – on ball &off ball".
Στις 18:00 ο Λάζαρος Παπαδόπουλος θα μιλήσει για την ατομική προπόνηση στο Lowpost, ενώ η πρώτη ημέρα του Σεμιναρίου με τον Ισπανό Χότα Κουσπινέρα να μοιράζεται (19:15-20:30) τις μικρές επιθετικές λεπτομέρειες για μία καλύτερη απόδοση "offensive details for a better performance".
Το Διεθνές Σεμινάριο Ατομικής Βελτίωσης "Μάκης Δενδρινός" ξεκινάει και ο Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης σας προσκαλεί να δώσετε δυναμικό παρών γιατί ο Έλληνας προπονητής είναι συνυφασμένος με την άρτια και σωστή γνώση.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών