Από το Προεδρείο της ΕΚΑΣΘ παρευρέθηκαν ο Πρόεδρος κ. Σάββας Λόρτος, ο Αντιπρόεδρος κ. Γιάννης Τσουμής, ο Γ. Γραμματέας κ. Αντώνης Μαυρογένης, ο Ταμίας κ. Άρης Γραμμενίδης, ο Πρόεδρος της Επιτροπής Πρωταθλημάτων κ. Αλέκος Κατσιάνης, τα μέλη κ. Παναγιώτης Βαφειάδης & κ. Στάθης Παναγιωτόπουλος και το μέλος της Επιτροπής Πρωταθλημάτων κ. Μιχάλης Μηλιαράς.
Η συγκέντρωση έγινε στα γραφεία του ΣΕΠΚ στο γήπεδο της Μίκρας και έγινε μια εποικοδομητική συζήτηση για τα πρωταθλήματα των αναπτυξιακών ηλικιών.
Οι προπονητές εξέφρασαν τους προβληματισμούς τους για πολλά θέματα που αφορούν στην διεξαγωγή των συγκεκριμένων πρωταθλημάτων και έκαναν προτάσεις για την καλύτερη διεξαγωγή αυτών. Οι διοίκηση της ΕΚΑΣΘ άκουσε με προσοχή αυτές τις προτάσεις και ακολούθησε διάλογος επί του θέματος.
Ο Αντιπρόεδρος του ΣΕΠΚ coachΜαρκόπουλος και ο Γενικός Γραμματέας του Συνδέσμου coachΜουρατίδης εξέφρασαν την πεποίθηση ότι θα πρέπει να γίνονται τέτοιες συζητήσεις μεταξύ των προπονητών και της Ένωσης και ότι η συνεργασία θα συνεχιστεί, έτσι ώστε να βελτιωθούν τα πρωταθλήματα των αναπτυξιακών
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών