Ενημέρωσε τους παρευρισκόμενους για το Σεμινάριο αλλά και τις εκλογές του ΣΕΠΚ που θα πραγματοποιηθούνε τον Ιούνιο (20-22) στο Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο στην Θεσσαλονίκη. Το μέλος του ΔΣ κ. Παρασκευάς Μουρατίδης ήταν ο βασικός ομιλητής της βραδιάς, ο οποίος ανέλυσε την φιλοσοφία και τον τρόπο λειτουργίας της ΚΑΕ ΑΡΗΣ.
Ο κ. Μουρατίδης, ως Operation Manager της ομάδας, περιέγραψε το χτίσιμο της ομάδας από την αρχή, τον προσανατολισμό που υπήρχε στους νεαρούς αθλητές, τον τρόπο συνεργασίας με τον coach Αγγέλου, και γενικά τις λειτουργίες της ομάδας αγωνιστικά και έξωαγωνιστικά.
Αναφέρθηκε στα προβλήματα που συνάντησαν αλλά και στην νέα νοοτροπία που αναπτύχθηκε στην ομάδα του ΑΡΗ.
Τέλος αναφέρθηκε στις δυσκολίες που παρουσιάστηκαν με την αποχώρηση του coach Αγγέλου και την νέα σελίδα που ξεκίνησε με τον καινούριο προπονητή κ. Μίνιτς. Ακολούθησε συζήτηση – ερωτήσεις από τους παρευρισκόμενους προπονητές .
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών