Το ΣΕΠΚ εκπροσώπησαν οι Θεόδωρος Ροδόπουλος (Α' Αντιπρόεδρος), Γιώργος Καλαφατάκης (Β' Αντιπρόεδρος), Θόδωρος Μπολάτογλου (Γενικός Γραμματέας), καθώς κι οι Κωνσταντινίδη, Μουρατίδης, Μπαξεβάνης και Γαλάνης.
Για λογαριασμό των "Πελαργών" το παρών έδωσε ο Ιπποκράτης Βλαχοπαναγιώτης, ενώ τον ΠΣΑΚ εκπροσώπησαν εκτός από τον Κώστα Αλεξανδρίδη οι: Κυρίτσης, Καυκής, Τσιάρας, Γαλαζούλας, Γιαννακίδης, Βασιλειάδης, Μαρμαρινός (ΠΑΟΚ), Χατζηπέτρου, Μπάρδας, Χρήστου (Ηρακλής), Κοκολιός, Σκαρλάτος (ΜΕΝΤ), Νησιώτης, Κλουτζός (Ερμής Λαγκαδά), Μασλαρινός.
Η "εβδομάδα αγάπης" θα ολοκληρωθεί την Πέμπτη στα Τρίκαλα.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών