webinar-30-05-2020

Οι βραβεύσεις στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας στη Θεσσαλονίκη

There are no translations available.

prosklisiΤο βράδυ της Κυριακής 26 Ιανουαρίου 2020 θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα "ΤΙΜΩΝ" της Λέσχης Αξιωματικών Φρουράς Θεσσαλονίκης η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του ΣΕΠΚ για τη Βόρεια Ελλάδα. Ο Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης θα τιμήσει προσωπικότητες και ανθρώπους του χώρου που έχουν προσφέρει σημαντικά στο άθλημα, ενώ επίσης θα βραβεύσει τους προπονητές και τις προπονήτριες που πανηγύρισαν σπουδαίες διακρίσεις κατά την αγωνιστική περίοδο 2018/19. 

Αναλυτικά τα ονόματα όσων θα τιμηθούν και θα βραβευθούν από τον ΣΕΠΚ, κατά την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας στη Θεσσαλονίκη:

ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ

Παύλος Γρηγοριάδης

ΤΙΜΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

Αναστάσης Θωμαΐδης

Αθανάσιος Γαϊτάνης

Ευστράτιος Βαμβακούδης

Όμηρος Στεργίου

Αντ/γος Κωνσταντίνος Κούτρας

Τ/χης (ΠΖ) Χαράλαμπος Παλαμίδας

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

Άνδρες

Κώστας Μέξας (ΑΣ Ηρακλής) - Άνοδος στην Basket League

Πέτρος Γκαϊτατζής (ΣΑΑΚ Ανατόλια) - Πρωταθλητής Β' Εθνικής/Άνοδος στην Α2

Κυριάκος Παπαδόπουλος (ΓΣ Ελευθερούπολης) - Άνοδος στην Α2

Δημήτρης Γκίμας (ΑΣΠ Φίλιππος Βέροιας) - Άνοδος στην Α2

Θωμάς Κωστόπουλος (ΠΑΣ Γιάννινα) - Πρωταθλητής Γ' Εθνικής/Άνοδος στη Β' Εθνική

Χρήστος Νίκου (ΠΣ Ευκαρπίας) - Πρωταθλητής Γ' Εθνικής/Άνοδος στη Β' Εθνική

Ιωάννης Δημητριάδης (ΑΕ Δόξα Λευκάδας) - Άνοδος στη Β' Εθνική

Πέτρος Μουρουζίδης (ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών) - Άνοδος στη Β' Εθνική

Νεοκλής Λεμονίδης (ΓΑΣ Κομοτηνής) - Άνοδος στη Β' Εθνική

Δημήτρης Τσούρμας (ΑΟ Πολυγύρου) - Άνοδος στη Β' Εθνική

Φώτης Κοκολιός (ΜΓΣ Πανσερραϊκός) - Πρωταθλητής ΕΚΑΣΑΜΑΘ/Άνοδος στη Γ' Εθνική

Θεόδωρος Γιοβάνης (ΑΣ Κένταυρος Καλλικράτειας) - Πρωταθλητής ΕΚΑΣΧ/Άνοδος στη Γ' Εθνική

Σπύρος Παππάς (ΑΣ Αναγέννηση Καρδίτσας 1904) - Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ/Άνοδος στη Γ' Εθνική

Παναγιώτης Βάτσης (ΦΟ Αριδαίας) - Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ/Άνοδος στη Γ' Εθνική

Ιορδάνης Τυριακίδης (ΚΣ Αετοί Βέροιας) - 2ος στην ΕΚΑΣΚΕΜ/Άνοδος στη Γ' Εθνική

Αστέριος Χαλκιάς (ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας) - 3ος στην ΕΚΑΣΔΥΜ/Άνοδος στη Γ' Εθνική

Θεόδωρο Αλμπάνης (Κεραυνός Αγ. Παύλου Α.Μ.) - Πρωταθλητής Α' ΕΚΑΣΘ/Δεν δέχθηκε να ανέβει στη Γ' Εθνική

Αστέριος Γκούμας (Ελπίδα Αμπελοκήπων ΑΣ) - Άνοδος στη Γ' Εθνική από Α' ΕΚΑΣΘ

Γιάννης Παπαδόπουλος (ΣΚ Ιωάννινα) - Πρωταθλητής Α' ΕΣΚΑΒΔΕ/Άνοδος στη Γ' Εθνική

Θεοχάρης Αποστολίδης (Αναγέννηση Ν. Ρυσίου) - Υπερπρωταθλητής Β' ΕΚΑΣΘ/Άνοδος στην Α' ΕΚΑΣΘ

Νίκος Χατζηβρέττας (Μ. Αλέξανδρος Εχεδ. ΑΕΣ) - Υπερπρωταθλητής Γ1' ΕΚΑΣΘ/Άνοδος στη Β' ΕΚΑΣΘ

Δημήτρης Μπουσβάρος (ΑΣ Άρης) - Πρωταθλητής Εφήβων ΕΚΑΣΘ & 3η Πανελλήνια Θέση

Βασίλης Μασλαρινός (ΑΣ ΠΑΟΚ) - Πρωταθλητής Νεανίδων ΕΚΑΣΘ & 3η Πανελλήνια Θέση

Νίκος Παπαδόπουλος (ΑΣ ΠΑΟΚ) - Πρωταθλητής Κορασίδων ΕΚΑΣΘ

Γυναίκες

Βιβή Διαβολεμένου (Παναθλητικός ΑΕ Συκεών) - Πρωταθλητής Α2 Βορρά/Δεν δέχθηκε να ανέβει στην Α1 Γυναικών

Γιώργος Σιαμέτης (ΠΑΣ Γιάννινα) - 2ος στην Α2 Βορρά/Άνοδος στην Α1 Γυναικών

Καρά Αχμέτ Νεδίμ (ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης) - Πρωταθλητής ΕΚΑΣΑΜΑΘ & Άνοδος στην Α2 Γυναικών

Παναγιώτης Νομικός (ΜΕΝΤ) - Πρωταθλητής ΕΚΑΣΘ/Άνοδος στην Α2 Γυναικών

Δημήτρης Ακχεσέρογλου (ΜΕΝΤ) - Κυπελλούχος ΕΚΑΣΘ


e-genius.gr ...intelligent web software