Οι πίνακες υποψηφίων της Σχολής Γ’ κατηγορίας Τρικάλων

Sepk logoΣε συνεδρίαση της η Επιτροπή Διοίκησης Σχολής προπονητών Γ' κατηγορίας Τρικάλων, έλεγξε τις αιτήσεις των υποψηφίων καθώς και τα δικαιολογητικά τους. Δείτε παρακάτω τους πίνακες που ανακοίνωσε η Επιτροπή με τους υποψήφιους που έχουν δικαίωμα συμμετοχής στη Σχολή αλλά κι αυτούς που απορρίπτονται είτε εξαιτίας ελλιπούς φακέλου είτε μη αναγνωρισμένων σωματείων. Οι απορριπτέοι έχουν δικαίωμα ένστασης μέχρι τη Δευτέρα 20 Νοεμβρίου.

Δείτε παρακάτω τους πίνακες επιτυχόντων και απορριπτέων, καθώς και την αίτηση ένστασης.

Σύνολο υποβληθέντων αιτήσεων: πενήντα πέντε (55)

 

Α) Προσωρινός Πίνακας Υποψηφίων (ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ) που πληρούν τις προϋποθέσεις εγγραφής στη Σχολή Προπονητών Καλαθοσφαίρισης Γ’ Κατηγορίας Τρικάλων, καθώς προσκόμισαν πλήρη φάκελο δικαιολογητικών και υπάγονται σε Αναγνωρισμένα Αθλητικά Σωματεία:

Σύνολο αιτήσεων: Δεκατέσσερις (14).

Α/Α

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΩΜΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2

ΘΩΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3

ΚΑΛΙΝΤΖΕΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4

ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5

ΜΙΣΣΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΣ

6

ΜΠΕΛΑΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΜΠΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8

ΜΠΟΧΩΡΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

9

ΜΠΡΑΜΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10

ΝΑΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΛΙΑΣ

11

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΗΛΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12

ΣΠΑΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

13

ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗ

ΤΑΤΙΑΝΑ

ΒΑΛΕΡΙΟΣ

14

ΦΟΡΟΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

 

Β) Προσωρινός Πίνακας Υποψηφίων (ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΟΙ) που ΔΕΝ πληρούν τις προϋποθέσεις εγγραφής στη Σχολή Προπονητών Καλαθοσφαίρισης Γ’ Κατηγορίας Τρικάλων, βάσει του ελέγχου αιτήσεων και των επισυναπτόμενων υποβληθέντων δικαιολογητικών:

Σύνολο αιτήσεων: είκοσι πέντε (25).

Α/A

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΑ

1

ΑΜΔΙΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

2

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

3

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ

ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ

ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ ΛΥΚΕΙΟΥ

4

ΒΑΡΔΑΚΟΥΛΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ

5

ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΛΛΕΙΠΗ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΧΩΡΙΣ ΣΦΡΑΓΙΔΑ

6

ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΖΗΣΗΣ

ΕΛΛΕΙΠΗ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

7

ΓΟΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α. ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

Β. ΔΕΝ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ

8

ΔΕΜΙΡΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

9

ΔΗΜΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

10

ΕΓΓΛΕΖΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΕΛΛΕΙΠΗ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΧΩΡΙΣ ΣΦΡΑΓΙΔΑ

11

ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α. ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΘΛ. ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ

ΧΩΡΙΣ ΣΦΡΑΓΙΔΑ

Β. ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ 3 ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ ΧΩΡΙΣ ΣΦΡΑΓΙΔΑ

12

ΖΕΣΤΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΗ ΑΙΤΗΣΗ

13

ΚΑΡΑΡΗΓΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΕΝΑ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2011-12

14

ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

15

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

16

ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ

ΟΡΣΑΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

17

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

18

ΜΠΟΥΛΙΑΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α. ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ

ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

Β. ΔΕΝ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ

19

ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΧΩΡΙΣ ΣΦΡΑΓΙΔΑ

20

ΠΑΠΑΘΩΜΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

21

ΡΙΖΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

22

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

23

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

24

ΦΛΩΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ

25

ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕ

ΣΩΣΤΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ

 

Γ) Προσωρινός Πίνακας Υποψηφίων (ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΟΙ) που ΔΕΝ πληρούν τις προϋποθέσεις εγγραφής στη Σχολή Προπονητών Καλαθοσφαίρισης Γ’ Κατηγορίας Τρικάλων καθώς δεν υπάγονται σε Αναγνωρισμένα Αθλητικά Σωματεία:

Σύνολο αιτήσεων: δέκα έξι (16).

Α/Α

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΜΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1

ΒΑΡΑΜΕΝΤΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΚΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΚΨ36

2

ΓΚΟΡΗΣ

ΑΝΘΙΜΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛ. ΛΑΡΙΣΑΣ

3

ΘΩΜΟΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΙΘ00

4

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΘΛΗΣΗ & Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

5

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ

ΛΥΔΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΟΣ07

6

ΚΟΝΤΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΚΥ67

7

ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ, Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ & ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΣ

8

ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ «ΣΙΚΙΩΝΑΣ», ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΙΜ22 & ΕΝΩΣΗ ΜΗΤΡOΠΟΛΗΣ.

9

ΜΠΕΖΕΒΕΓΚΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

10

ΝΤΟΥΓΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΙΘ00

11

ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΚΥ67

12

ΠΑΝΑΡΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Γ.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ– ΙΜ22

13

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Γ.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΙΜ22 & Γ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΙΜ25

14

ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ – ΙΕ78, ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ & ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΙΜ25

15

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΘΩΜΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. – ΙΘ63

16

ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΟΣ07

 

Η αίτηση ένστασης που πρέπει να υποβληθεί μέχρι τη Δευτέρα 20 Νοεμβρίου:

Την αίτηση ένστασης μπορείτε να την κατεβάσετε πατώντας εδώ.

Οι ενστάσεις(επ. έντυπο) μπορούν να αποσταλούν μέσω FAX στο 2131316981 ή ταχυδρομικώς, στη Διεύθυνση: ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (Κτίριο ΥΠΕΘ)Α. Παπανδρέου 37, ΤΚ 15180, ΜαρούσιΥπόψη Τμήματος Επαγγελμάτων Αθλητισμού και Σχολών Προπονητών ΓΓΑ.
Για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία επικοινωνήσετε στα τηλέφωνα: 2131317071, 2131316062,2131316076 και 2131316459. 


e-genius.gr ...intelligent web software