SEPK BANNER THNOS 2019 A

Ο Σύνδεσμος τιμά όσους προσέφεραν

Sepk logoΣτην εκδήλωση για την κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας στις 18 Ιανουαρίου (20.00, ξενοδοχείο Intercontinental) ο ΣΕΠΚ δεν θα βραβεύσει μόνο όσους προπονητές σημείωσαν κάποια επιτυχία κατά την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο αλλά θα τιμήσει και ανθρώπους του μπάσκετ που έχουν προσφέρει πολλά στο άθλημα! Πιο συγκεκριμένα η 18η Ιανουαρίου θα είναι μία ημέρα αναγνώρισης για τους Νίκο Σισμανίδη, Νίκο Τσοσκούνογλου, Βασίλη Γκιούσμα αλλά και για τον Α' αντιπρόεδρο της ΕΣΚΑΝΑ, Βαγγέλη Λυμπεράτο.

Και οι τέσσερις έχουν διαγράψει λαμπρή διαδρομή στο χώρο της καλαθοσφαίρισης και ο Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης το βράδυ (20.00) της Κυριακής (18/01) στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας θα τους τιμήσει για όσα προσέφεραν.

όσοι θα βραβευτούν στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
Αργύρης Πεδουλάκης (ΚΑΕ Παναθηναϊκός)
Α2
Βαγγέλης Ζιάγκος (ΑΕΚ) - Πρωτάθλημα
Βασίλης Νιπεργιάλης (ΑΣΑ Κόροιβος) - Άνοδος
Β' ΕΘΝΙΚΗ
Κώστας Παπαμάρκος (Αετός ΓΑΣ) - Πρωτάθλημα
Μάριος Γούναρης (Εθνικός ΟΦΠΦ) - Άνοδος

Παναγιώτης Αριδάς (ΑΕ Λιβαδειάς) - Άνοδος
Γ ΕΘΝΙΚΗ
Μάκης Γιατράς (ΑΣΠ Προμηθέας) - Πρωτάθλημα
Βασίλης Μπρατσιάκος (ΓΣ Κύμης) - Πρωτάθλημα
Σάββας Συμεωνίδης (ΑΣ Παπάγου) - Άνοδος
Ανδρέας Πολέμης (ΑΟ Φάρος Κερατσινίου) - Άνοδος
Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ελένη Καπογιάννη (ΑΕ Σουρμένων – Ελληνικό) - Πρωτάθλημα, Κύπελλο
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Στέφανος Παπασπυριδάκος (ΑΟ Τερψιθέας Γλυφάδας) - Πρωτάθλημα

ΤΟΠΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
Γιάννης Παύλος (ΑΣ Διαγόρας Δρυοπιδέων)
Τάσος Νικητόπουλος (ΓΣ Προμηθέας)
Α' ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
Γιάννης Γρίβας (Μανδραϊκός ΑΟ)
Β' ΕΣΚΑΝΑ
Μάνος Μανουσέλης (Πρωτέας Βούλας ΑΕΟ)

Διονύσης Γαζής (Αθλητικός Όμιλος Παλαιού Φαλήρου)

Λάμπρος Φώσκολος (Ένωση Τραχώνων Δία)

Ηλίας Αρμένης (ΑΕ Καλλιθέας)
Γ' ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
Μάκης Ποτόσογλου (Πειραϊκός Σύνδεσμος)

Στέφανος Νικολαΐδης (Ένωση Αρμενίων Αθλητών Αθηνών - Αρμενική)

Δ' ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ

Κώστας Τάσος (Δάφνη Αγίου Δημητρίου ΑΟ)

Νίκος Μαυρογιάννης (ΔΑΣ Έλευσις Δήμητα 1972)

Γιάννης Γρηγοριάδης (ΕΣΗ Ατρόμητος Πειραιά)
Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κυριάκος Κοσμίδης (ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ)
Μιχάλης Μιχελάκος (ΑΟ Τρίτων)
Γιάννης Θεολογίτης (ΑΟ Νέας Ιωνίας)
Γ' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
Αθηνά Ζέρβα (ΑΟ Πρωτέας)
Μιχάλης Γρυλλιωνάκης (ΑΟ Ίρις Πετρούπολης)
Γιώργος Κεφάλας (ΑΕ Αχιλλέας)
ΕΣΚΑΒΔΕ ΑΝΔΡΩΝ
Μιχάλης Θάνος (Αίολος Αστακού)
ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
Παναγιώτης Παπακώστας (ΑΣ Αρχαγγέλου «Άγιοι Θεόδωροι»)
ΕΚΑΣΚ ΑΝΔΡΩΝ
Βαγγέλης Θεοδωρουλάκης (Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου)
Α' ΕΣΚΑΣΕ
Αποστόλης Αναστασίου (ΕΣ Κάδμος Θηβών)
Α1 ΕΣΚΑΚ
Άκης Καλαϊτζάκης (ΑΟ Κρανιδίου)
ΕΣΚΑΗ
Σπύρος Δεράος

Θανάσης Λιόνας (ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου)

ΤΟΠΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α' ΕΣΚΑΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Αντώνης Μπουμπούς (Δάφνη Αγίου Δημητρίου ΑΟ)
Α' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ελένη Μίχα (ΑΟ Αρης Πετρούπολης)
Β' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ελένη Καλαϊτζάκη (ΑΕΚ Περιστερίου Δυτικών προαστίων)
Γιάννης Γερεουδάκη (ΓΣ Ηλιούπολη)
Μιχάλης Ματζάκος (ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες)
Γ' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Δημήτρης Σιλιόγκας (ΑΟ Κρόνος Γέρακα)
ΕΚΑΣΚ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κώστας Πλευράκης (ΟΚΑ Αρκάδι)

ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ
Βαγγέλης Δεγαΐτας (Πανιώνιος Γ.Σ.) - Πρωτάθλημα
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Γρηγόρης Τασιόπουλος (Πρωτέας Βούλας ΑΕΟ) - Πρωτάθλημα
ΕΣΚΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κώστας Παπαδόπουλος (ΑΟ Παναθηναϊκός) - Πρωτάθλημα
ΕΣΚΑ ΠΑΙΔΩΝ
Τάκης Μπακογιώργος (ΑΣΕ Δούκας) - Πρωτάθλημα
ΕΣΚΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
Απόστολος Παναγόπουλος (ΑΟ Παναθηναϊκός) - Πρωτάθλημα
ΕΣΚΑΝΑ ΕΦΗΒΟΙ
Βαγγέλης Δεγαΐτας (Πανιώνιος Γ.Σ.) - Πρωτάθλημα
ΕΣΚΑΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
Γρηγόρης Τασιόπουλος (Πρωτέας Βούλας ΑΕΟ) - Πρωτάθλημα


e-genius.gr ...intelligent web software