Στο φετινό Διεθνές σεμινάριο θα μιλήσουν οι Ντιρκ Μπάουερμαν, Θόδωρος Ροδόπουλος, Ηλίας Ζούρος, Γιώργος Καλαφατάκης, Βαγγέλης Αγγέλου και Τζώρτζης Δικαιουλάκος. Ο Σύνδεσμος φέτος αποφάσισε να αναδείξει σεμιναριακά Έλληνες προπονητές, που στα τοπικά σεμινάρια έχουν αποδείξει τις ικανότητές τους σε αυτό το κομμάτι.
Ο Ντιρκ Μπάουερμαν για πολλά χρόνια προπονητής της Εθνικής Γερμανίας θα μεταφέρει τάσεις του ευρωπαϊκού μπάσκετ.
Υπενθυμίζουμε ότι τα μέλη του Συνδέσμου που θα δηλώσουν συμμετοχή εμπρόθεσμα θα χρεωθούν με 40 ευρώ ενώ η εκπρόθεσμη εγγραφή είναι 50 ευρώ. Για τα μη μέλη που θέλουν να παρακολουθήσουν το σεμινάριο οι τιμές είναι 80 και 100 ευρώ για εκπρόθεσμη εγγραφή.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών